Booking.com

Waikiki

Z hlediska oblíbenosti patří lokalita Waikiki rozhodně mezi jednu z těch, které mají velkou oblibu u celé řady turistů. A může za to hlavně celkový luxus tohoto střediska. To by se dalo nazvat i jako předměstí hlavního města Honolulu, jelikož právě v jeho bezprostřední blízkosti leží.

Hotely na Waikiki

Je charakteristické především rozsáhlými a vysokými hotelovými komplexy, které tak vytvářejí celkově charakteristický vzhled celého Waikiki. A kromě hotelů nabídne tato oblast hlavně zajímavé přírodní, ale i historické památky, a to především v již zmíněném nedalekém Honolulu.

Pláže Waikiki

Čím je však známá místní pláž, tak doslova dokonalými podmínkami pro surfování. Ta nese také název Waikiki, a právě polovina z nich patří všem milovníkům tohoto sportu, kteří si na ní ve vysokých vlnách užívají.

Moře u Waikiki

Zaujme i však běžné turisty, kteří mají rádi odpočinek. Ti na ní ocení jak dokonale jemný bílý písek, tak samozřejmě nádherně průzračné moře bez jediné chyby. Potěší i pozvolnější a mělký vstup do vody, a tak může být celá destinace vhodná i pro rodiny s menšími dětmi.

Vodní sporty

Waikiki - ráj surfařů

Waikiki – ráj surfařů

Stejně tak ale zaujme každého, kdo se nerad nudí. Kromě zmíněného surfování je k dispozici bohatá nabídka dalších vodních sportů, a o zábavu je postaráno jak v samotném Waikiki, tak i na celém ostrovu Oahu. Havajské souostroví je celé velmi zajímavé a kromě přírody nabízí i bohatou historii.

Zábava na Waikiki

Zábavou“ máme na mysli dostatek nákupních možností, ale samozřejmě také barů nebo restaurací, kde lze ochutnat třeba vynikající krevety z nedalekých sádek. Stejně tak lze ale poznat naplno tamní noční život, a to na některé z diskoték.

Surfařka

Surfařka

Kvalita služeb

Každý, kdo hledá luxus a kvalitní ubytování, dostupnost služeb, historii, zábavu a dokonalou relaxaci si tedy ve Waikiki rozhodně přijde na své. Počasí zde nikdy nezklame! A i to je jeden z důvodů, proč turistický ruch v této oblasti neustále stoupá, což má vliv také na stále lepší kvalitu nabízených služeb, které s tímto poměrně rozsáhlým a denně pulsujícím střediskem souvisí.

Mapa Waikiki

Socha surfařského patrona Kahanamoku na Waikiki

Socha surfařského patrona Kahanamoku na Waikiki

Některé vlny jsou obří a surfaři na Waikiki mají co dělat

Některé vlny jsou obří a surfaři na Waikiki mají co dělat


Waikiki
2.3 46.67%, 12 hlasů
Tajné nabídky zájezdů na Havajské ostrovy
Havajské ostrovy! Aloha