Booking.com

Ubytování na Havajských ostrovech – Sheraton Waikiki

 Luxusní zájezdy do čtyřhvězdičkového hotelu Sheraton Waikiki začínají od 72.980 Kč. Jedná se o cenu za zájezd bez stravy na 9 dní období červen. Pokud hledáme pozdější termíny, cena vystoupá na 84.980 Kč ale dále již neroste.

Cena dovolená na Havajských ostrovech?

Při prvním pohledu se zdá být cena přemrštěná, nicméně při zjištění že cena na jednu noc v tomto hotelu vyjde nejméně na 7.200 Kč je třeba tento názor přehodnotit! Je zřejmé, že Cestovní kanceláře mají domluvenou výraznou slevu za ubytování.

Když si k ceně připočtete ještě neuvěřitelné sumy za zpáteční letenku na Havajské ostrovy je zřejmé že 73 tisíc za tento balíček (letenka + ubytování) je velmi dobrá.

Kde leží Sheraton na Havajských ostrovech

Poloha resortu Sheraton je přímo u jedné z nejznámějších pláží na světě – Waikiki v Honolulu. Vyjmenovávat zde vybavení a komfort hotelu nemá smysl, jelikož je zde prostě vše co byste od takto luxusního hotelu požadovali. Jedinou nevýhodou je zájezd bez stravy, je tak nutné počítat s velkými výdaji za stravování v místních restauracích na 9 dní.

Lokace oblasti Honolulu je perfektní z hlediska poznávání ostrova Oahu. Nachází se 20 kilometrů od Pearl Harboru a jen 15 kilometrů od mezinárodního letiště kam přistanete při letu z Prahy. V ceně zájezdu je zahrnut vnitrostátní přelet na ostrov Kauai.

Překvapivý fakt je, že cena zájezdu nezahrnuje vyřízení ESTA víza. To stojí necelých 20 dolarů a je to otázka několika minut prostřednictvím internetového formuláře.

Recenze hotelu Sheraton Waikiki

Co patří mezi hlavní kvality hotelu z hlediska ohlasů od turstů, kteří zde již nocovali je především výhled z pokoje. Panoráma pláže a v pozadí obří skály je nezapomenutelné! K záporům patří především kritika vysoké ceny za nocleh. To však v případě rezervace celého zájezdu za výše uvedenou cenu odpadá.

Hodnocení hotelu na Tripadvisor Sheraton Waikiki

Hodnocení hotelu na Booking.com Sheraton Waikiki

Dovolená na Havaji je sice drahá ale i na tomto zájezdu je vidět, že lze mít na dovolená za 80 tisíc pocit že šetříte.


Ubytování na Havajských ostrovech – Sheraton Waikiki
5 100%, 2 hlasů
Tajné nabídky zájezdů na Havajské ostrovy
Havajské ostrovy! Aloha