Booking.com

Poznávací zájezdy

Kvalitní poznávací zájezdy na Havajské ostrovy začínají s cenou na 90 000 Kč. Za tuto částku získáte nejen veškerou leteckou dopravu s Prahy včetně přeletů mezi 4 největšími a nejzajímavějšími ostrovy, ale také českého průvodce a veškeré informační zázemí, které Vám pomůže objevit srdce Atlantiku.

Pobytové versus poznávací

Slušné pobytové zájezdy na Havaji se pohybují kolem 45 000 Kč a tak rozdíl mezi pobytovým a poznávacím zájezdem není až tak vysoká (ve srovnání s jinými destinacemi). Poznávací zájezdy mají velkou přidanou hodnotu ve znalci místní kultury, ale současně i nevýhodu v neustálém čekání a nutnosti podřizovat se rozhodnutí průvodce či většině skupiny.

Samozřejmě nic se cenou nevyrovná individuálnímu cestování, kdy letenka na Havaj v akci můžete sehnat i za částky kolem 14 000 Kč a procestovat ostrovy na vlastní pěst za zlomek ceny co u cestovky.

Program anebo co zažijete

Za 18 dní lze stihnout téměř všechny zajímavá místa na ostrovech. Po přistání v Honolulu uvidíte město i pobřeží, následně strávíte čas v must see na Havaji – Pearl Harboru. Dále pak přeletíte na ostrov Kauai a uvidíte Waimea kaňon či útesy Na Pali. Další krátký přelet na ostrov Maui Vám odhalí z mého pohledu nejkrásnější údolí na světě – údolí králů. Následně se dopravíte i k sopce Halekala. Aktivní vulkán zažijete i na Velkém ostrově Hawaii. Dopodrobna rozepsané programy jsou vypsány vždy u poznávacích zájezdů konkrétních cestovních kanceláří.

Nijak zvlášť se neliší, hlavní turistická místa si můžete procestovat i sami. Havaj je Čechy relativně procestovaná a na diskusních fórech si najdete stovky rad a návodů na ubytování, půjčení auta či turisty nepříliš profláknutá místa.


Poznávací zájezdy
4 80%, 2 hlasů
Tajné nabídky zájezdů na Havajské ostrovy
Havajské ostrovy! Aloha