Booking.com

Levné letenky z Prahy na Havajské ostrovy

Celková cena za zpáteční letenku s odletem z Prahy a návratem do Budapešti je dnes dostupná za 17.000 KčLetenky z Prahy na Hawaii se obvykle nedají sehnat pod 25.000 Kč.

Informace o letenkách

Jedná se o takzvanou letenku Open Jaw, tedy přílet je na jiné letiště než z jakého je odlet. V případě Havajských ostrovů je to pokládáno za výhodu jelikož většina cestovatelů, kteří sem míří chtějí navštívit více ostrovů a tímto tak ušetří za jeden přelet. Letiště příletu je ve všech případech na mezinárodním letišti Honolulu na ostrově Oahu.

Letecká společnost British Airways, která tuto cenu nabízí umožňuje tři trasy:

  • Letenka z Prahy na ostrov Oahu a návrat z ostrova Kauai do Budapešti za 17.000 Kč | Letenka zde <<
  • Letenka z Prahy na ostrov Oahu a návrat z ostrova Maui do Budapeštiza 17.000 Kč | Letenka zde <<
  • Letenka z Prahy na ostrov Oahu a návrat z ostrova Hawaii do Budapešti za 17.000 Kč | Letenka zde  <<

 

Letiště na Havajských ostrovech

Při odletu z ostrova Kauai budete odlétat z mezinárodního letiště Lihue, které leží na východě ostrova. Mezinárodní letiště Kahului navštívíte pokud zvolíte variantu s odletem z ostrova Maui. Letiště se nachází na severní straně ostrova v zátoce Kahului. Odlet z ostrova Hawaii je operován z mezinárodního letiště Kona, které leží na západní straně ostrova.

Průběh letu – mezipřistání

Jak je vidět na příkladech rezervace první mezipřistání při letu z Prahy je v Londýně, další následuje v Dallasu a odtud už poletíte přímo na letiště v Honolulu. Dvě mezipřistání jsou při letu z Prahy na druhou stranu planety zcela standardní a ani při zakoupení dovolené na Havaji přes cestovní agenturu se jim nevyhnete.
Na zpátečním letu se podívat na letiště v Los Angeles, kde je první mezipřistání. Druhé mezipřistání je opět v Londýně a následuje přílet do Budapešti.

Ubytování na Havajských ostrovech

Ubytování lze i na tom nejdražším místě Havajských ostrovů, u pláže Waikiki ve městě Honolulu, sehnat v přepočtu kolem 1.000 Kč. Vybrat si můžete z nabídky například na booking.comPokud cestujete s dětmi je zde nabídka ubytování na ostrově Maui.

Vízová povinnost

Jelikož patří Havajské ostrovy pod správu USA platí i zde vízová povinnost. Tu splníte registrací přes online formulář zde – registrace ESTA víza (pobyt do 90 dnů, platí dva roky a stojí $14).


Levné letenky z Prahy na Havajské ostrovy
3.4 68.89%, 9 hlasů
Tajné nabídky zájezdů na Havajské ostrovy
Havajské ostrovy! Aloha